DSC3587 HDR Edit
 
Hej, przyszły właścicielu nieziemskiego raju na Ziemi!

Marzysz o życiu w miejscu, gdzie budzik to śpiew ptaków, a Twoje największe zmartwienie to, czy wziąć łódkę czy kajak? Oto Twoja szansa!
Opis nieruchomości

Lokalizacja:
Nad samym jeziorem Blanki! Serio! ale bez przesady, woda nie wchodzi do kuchni, nie chcemy powodzi 😊
Otoczona łąkami. Idealne miejsce na pikniki, spacery i bieganie przed dzikami (żartujemy, dziki są przyjazne… chyba).
Zabudowania:

Główny budynek mieszkalny: Duży (300m2), zjawiskowy drewniany dom na który składają się 4 oddzielne apartamenty, przepięknie i stylowo urządzone, które pomieszczą całą Twoją rodzinę, przyjaciół i przypadkowych turystów. 😊 Każdy z tarasem, idealnym na poranną kawę i wieczorne „sprawdzanie, czy wino jest wystarczająco schłodzone”.

Dom energooszczędny – posiada pompę ciepła i fotowoltaike

Wiata: Miejsce na wszystko, czego chcesz i nie chcesz w domu – traktory, kosiarka, teściowa (tylko żartujemy, teściowa będzie na tarasie).

Kino letnie: Na terenie posesji znajduje się kino letnie! Wyobraź sobie oglądanie ulubionych filmów pod gwiazdami, z popcornem w ręku i komarami, które po prostu chcą być Twoimi fanami.

Sauna: Idealne miejsce, aby wypocić wszystkie stresy (i dodatkowe kalorie po grillu). Twoje własne spa na świeżym powietrzu.

Ruska bania: Ciepło, para i odrobina szaleństwa – wskakuj do ruskiej bani i poczuj się jak prawdziwy wiking (albo przynajmniej jak ktoś, kto lubi ciepło i bąbelki).

Kuchnia letnia: Kuchnia na świeżym powietrzu, gdzie możesz gotować, grillować i organizować przyjęcia. Wszystko, co potrzebujesz, aby poczuć się jak mistrz kuchni, jednocześnie
podziwiając widoki.

Działka:
Wielka jak Twoje marzenia – 1.1229 ha zielonego , ziołowego raju. Ogród na miarę króla, plac przyjazny dla dzieci, gdzie można spokojnie zapomnieć o dzieciach na cały dzień (kto ich pilnuje?).

Prywatna plaża! Z własnym piaskiem i wodą! Idealna do opalania, kąpieli i udawania, że jesteś na Bahamach (zamiast na Warmii).
Udogodnienia i atrakcje

Sporty wodne: Masz kajaki, łódki, żagle – wszystko, żeby udawać, że jesteś mistrzem olimpijskim.

Rekreacja na świeżym powietrzu: Szlaki piesze i rowerowe. Możesz biegać, jeździć na rowerze, a potem odpoczywać i mówić wszystkim, jak to ciężko było.
Lokalne atrakcje: Bliskość Olsztyna (60km) i Lidzbarka Warmińskiego- tężnie solankowe , termy warmińskie (14km) – idealne na jednodniowe wypady i powroty z pełnym bagażnikiem
lokalnych specjałów (miód, sery, wino – nie, to nie jest sugestia).

Możliwości inwestycyjne
Przejąć biznes agroturystyczny? Czemu nie! Baza klientów gotowa, żebyś mógł zacząć zarabiać już od pierwszego dnia. A kto wie, może za kilka lat będziesz gospodarzem roku w telewizji!?
Jak obecna właścicielka która jest gwiazdą telewizji (Daleko Od Miasta) i poczytnych artykułów o życiu na wsi (Weranda), Vogue.

Cena: 2.599.000 zł

BONUS!: Jeżeli jesteś zainteresowany/a to masz możliwość transakcji wiązanej, czyli za jedną rozsądną cenę kupisz 2 nieruchomości… Dalej bajka?!… ale o tym pogadamy już przy kawie.
Kontakt

Zainteresowany? Czekamy na Ciebie!
Telefon: 694 754 101 (dostępny 24/7, ale prosimy nie dzwonić po 23:00 – szanujmy sen sprzedającego).
Email: funeo.nieruchomosci@gmail.com (odpisujemy szybciej niż sąsiad powie „dzień dobry”).
Nie czekaj, bo takiej okazji drugi raz nie znajdziesz! Zapraszamy do oglądania, śmiechu i… kupna!


Skontaktuj się nami

mail

kontakt@sprawdzenie-dzialki.pl

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Wróć do góry
    Zamknij menu