sprzedam dzialka lidzbark warminski (5)

Na pięknej Warmii, a dokładnie w malowniczym Lidzbarku Warmińskim zwanym perłą Warmii, znajduje się atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1 ha. Lidzbark Warmiński  znany jest ze swojego zabytkowego charakteru i licznych atrakcji turystycznych, tężni i term warmińskich. W związku z tym wkrótce dostanie status miasta uzdrowiskowego. Jest to idealne miejsce dla osób szukających spokoju oraz pięknych krajobrazów. Logistycznie Lidzbark Warmiński znajduje się:
Warszawa– 270km
Gdańsk– 150km
Olsztyn– 48km.
Teren idealnie nadający się pod inwestycję turystyczną, a także jako lokata środków finansowych (możliwość podziału działki na kilka mniejszych dla prywatnych inwestorów pod zabudowę jednorodzinną).

W miejscowym planie zagospodarowania działka oznaczona jest symbolem C24UT -teren usług i urządzeń związanych z turystyką z uzupełniającą funkcją mieszkalną. Wysokość projektowanej zabudowy dwie kondygnacje nadziemne łącznie z poddaszem użytkowym. Dachy wysokie o kacie nachylenia 40–45. Powierzchnia zabudowy nie może przekraczać 30 % ogólnej powierzchni działki.

Na działce jest prąd-skrzynka przy granicy, woda i możliwość podłączenia do kanalizacji miejskiej. Jest nowa droga asfaltowa, przy drodze ścieżka rowerowa prowadząca do centrum miasta i jeziora wielochowskiego.


Skontaktuj się nami

mail

kontakt@sprawdzenie-dzialki.pl

    Wypełnij formularz kontaktowy

    Wróć do góry
    Zamknij menu